Kitob, Tanxoz stansiyasi boshliqlarining 2022-yilning 6 oyi davomida bajarilgan ishlari hamda 2022-yil davomida bajarilishi rejalashtirilgan chora-tadbirlari to'g'risida hisobot yig'ilishi bo'lib o'tdi.
2022-yil 14-iyul kuni “Qarshi mintaqaviy temir yo'l uzeli” UK ma’muriy binosida “Qarshi mintaqaviy temir yo'l uzeli” UK boshlig‘i o‘rinbosari Q.M.Musurmonov tomonidan “Qarshi mintaqaviy temir yo'l uzeli” UKga qarashli Kitob, Tanxoz stansiyasi boshliqlarining 2022-yilning 6 oyi davomida bajarilgan ishlari hamda 2022-yil davomida bajarilishi rejalashtirilgan chora-tadbirlari to'g'risida hisobot yig'ilishi bo'lib o'tdi.
Yig’ilishda stansiya boshliqlarining mehnat muhofazasi va harakat xavfsizligini ta'minlash bo'yicha bajarilgan ishlar, yuk ortish rejasining bajarilishi, yangi mijozlar bilan ishlash bo’yicha amalga oshirilgan ishlar yuzasidan hisobotlari hamda kelgusida mijozlarga xizmat sifatini oshirish bo’yicha reja va takliflari tinglandi.

The report meeting was held on the done work of chiefs of Kitab, Tankhoz stations during 6 months of 2022 and measures planned for 2022.
On July 14, 2022, in the administrative building of the UE "Karshi Regional Railway Junction", the report meeting by the deputy head of the "Karshi Regional Railway Junction" K.M. Musurmonov, was held on the done work of chiefs of Kitab, Tankhoz stations during 6 months of 2022 and measures planned for 2022.
At the meeting, the reports of the station chiefs on the work carried out to ensure labor protection and traffic safety, the implementation of loading plan, the work carried out on working with new customers, as well as plans and proposals for improving the quality of service to customers in the future were heard.