2022-yil 30-iyun kuni “Qarshi mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasi ma’muriy binosida 30-iyun “Yoshlar kuni” munosabati bilan tadbir o’tkazildi.
2022-yil 30-iyun kuni “Qarshi mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasi ma’muriy binosida 30-iyun “Yoshlar kuni” munosabati bilan tadbir o’tkazildi. Tadbirda “Qarshi mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasi rahbari Norqabilov Sirojiddin Anvarovich tomonidan temir yo’llar tizimida yoshlarga oid davlat siyosatini amalga oshirishda faol bo’lib kelayotgan bir qancha temiryo’lchi yoshlarni faxriy yorliq va qimmatbaho sovg’alar bilan taqdirlandi. Shuningdek, uchrashuvda yoshlar bilan bevosita ochiq muloqot olib borildi. Yoshlarni qiziqtirgan savollariga javoblar berilib, yoshlar tomonidan soha rivoji uchun bir qancha takliflar ham berildi.

30 июня 2022 года в административном здании УП «Каршинский региональный железнодорожный узел» состоялось мероприятие в связи с 30 июня «Днем молодежи».
30 июня 2022 года в административном здании УП «Каршинский региональный железнодорожный узел» состоялось мероприятие в связи с 30 июня «Днем молодежи». На мероприятии начальник УП «Каршинский региональный железнодорожный узел» Норкабилов Сирожиддин Анварович наградил почетными грамотами и ценными подарками нескольких молодых железнодорожников, проявивших активность в реализации государственной политики в отношении молодежи в железнодорожной системе. Кроме того, на встрече состоялся открытый диалог с молодежью. Были даны ответы на вопросы молодежи, а также прозвучал ряд предложений молодежи по развитию отрасли.