“Qarshi mintaqaviy temir yo'l uzeli” UK ma’muriy binosida hisobot yig'ilishi bo'lib o'tdi.
2022-yil 16-iyul kuni “Qarshi mintaqaviy temir yo'l uzeli” UK ma’muriy binosida “Qarshi mintaqaviy temir yo'l uzeli” UK rahbariyati tomonidan “Qarshi mintaqaviy temir yo'l uzeli” UKga qarashli korxona va tashkilotlar rahbarlarining 2022-yil 6 oylik hisobot yig'ilishi bo'lib o'tdi.
Korxonalarning iqtisodiy va moliyaviy faoliyati tanqidiy va tahliliy ruhda o’tgan mazkur yig‘ilishda joriy yilning yanvar-iyun oylarida rejaga asosan amalga oshirilishi lozim bo‘lgan ish rejalarining hisoboti tinglandi. Har bir korxona va tashkilot rahbarlari tomonidan ish rejalarining hisoboti to‘g‘risida yig‘ilish ishtirokchilariga maʼlumotlar berildi.
Yig‘ilish yakunida “Qarshi mintaqaviy temir yo'l uzeli” UK boshlig’i Sirojiddin Anvarovich Norqabilov tomonidan yuzaga kelgan muammolar va kamchiliklar, ularni hal etish choralari yuzasidan tashkilot rahbarlariga topshiriqlar berildi hamda kelgusidagi rejalar belgilab olindi.

Отчетное собрание состоялось в административном здании УП «Каршинский региональный железнодорожный узел».
16 июля 2022 года в административном здании УП «Каршинский региональный железнодорожный узел» с руководста УП «Каршинский региональный железнодорожный узел» состоялось полугодовое отчетное собрание 2022 года руководителей предприятий и организаций, входящих в УП «Каршинский региональный железнодорожный узел».
На данном совещании, на котором хозяйственно-финансовая деятельность предприятий была проведена в критическом и аналитическом духе, был заслушан отчет о планах работы, которые должны быть выполнены в январе-июне текущего года согласно плану. Руководители каждого предприятия и организации проинформировали участников собрания об отчете о планах работы.
В завершение встречи начальник УП «Каршинский региональный железнодорожный узел» Сирожиддин Анварович Норкабилов дал указания руководителям организации относительно проблем и недостатков, мер по их решению, а также определил планы на будущее.